Skip to content

Rękodzieło

Pochwalę się tutaj kilkoma swoimi projektami, które w wolnych chwilach popychałem do przodu, czasami przez wiele miesięcy. Lubie pracować rękoma chyba bardziej niż na komputerze więc to co tu zobaczycie to czysta przyjemność.

Rękodzieło

MONO

Rekonstrukcja i ponowne stworzenie elektroniki do tego radia, to 5 miesięcy pracy po godzinach, ale efekt wizualny i muzyczny rekompensuje cały trud.

LEWIT

Ten projekt zasługuje na obszerną relację. Był to przez jakiś czas sposób zarabiania w trakcie podróży. Aby obmyślić koncepcję pojechałem do Paryża i Rzymu, zrobienie konstrukcji to długie spacery po złomach i warsztatach, a nauka żonglerki kontaktowej to tygodnie ćwiczeń.

Rękodzieło
Rękodzieło

CERAMIKA i GRZYBY

Praca z ceramiką to czysta zabawa. Ten projekt miał za zadanie stworzyć coś w czym grzyby będą rosły bez użycia plastiku. Udało się … choć ilość pracy w stosunku do plonów skazała ten pomysł na bycie dziełem sztuki a nie ceramiką użytkową.

WIZYTOWNIKI

Stojaki na wizytówki z odpadów rowerowych robiłem jako formę reklamy serwisu, który przez wiele lat prowadziłem w okolicach Opola.

Rękodzieło